beşiktaşfenerbahçegalatasaraytrabzonspor

Protokol ile engellilerin basket maçı nefes kesti

Manisiz Kent Balıkesir Meclisinin 10-16 Mayıs Engelliler haftası farkındalık aktiflikleri hafta boyunca devam ediyor. Bu çerçevede A protokol …

Protokol ile engellilerin basket maçı nefes kesti
13.05.2022 20:24
0
A+
A-

Manisiz Kent Balıkesir Meclisinin 10-16 Mayıs Engelliler haftası farkındalık aktiflikleri hafta boyunca devam ediyor. Bu çerçevede A protokol forma giyip tekerlekli sandalyede Balıkesir Büyük Kent Belediyesi Engelli Basketbol Kadrosu ile empati ve şov maçı yaptılar.

Basketbol maçına Altıeylül Kaymakamı Turgay Hakan Alım; Karesi Kaymakamı Metin Aslanbaş, Vilayet Emniyet Müdürü Hasan Onar, Vilayet Ulusal Eğitim Müdürü Ali Tatlı ve Aile Ve Toplumsal Hizmetler Vilayet Müdürü Hatice Dost olmak üzere Büyükşehir, Altıeylül ve Karesi Belediye temsilcilerinin tekerlekli sandalyeye oturarak potalar ortasında tekerli sandalye ile sayı kazanmaya çalıştılar.

Manisiz Kent Balıkesir Meclisi Lideri Zeki Uslu; engelli basketbol grubu ile protokol ortasında yapılan karşılaşmanın sembolik olduğunu, tekerlekli sandalyeyi kullanmanın nasıl bir his olduğunun hissedildiğini söyledi.

BALIKESİR (İHA)

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.