beşiktaşfenerbahçegalatasaraytrabzonspor

Dursun Özbek’e hemşehrilerinden pankartlı karşılama

Şebinkarahisar ilçesinde yaptıracağı Mesleksel ve Teknik Anadolu Lisesi’nin temel atma merasimine katılmak üzere ilçeye gelen Galatasaray …

Dursun Özbek’e hemşehrilerinden pankartlı karşılama
10.05.2022 12:36
0
A+
A-

Şebinkarahisar ilçesinde yaptıracağı Mesleksel ve Teknik Anadolu Lisesi’nin temel atma merasimine katılmak üzere ilçeye gelen Galatasaray Kulübü eski lideri Dursun Özbek, 1905 Şebinkarahisar Galatasaray Taraftarlar Derneği’nce ‘hoş geldiniz’ pankartı ile karşılandı. Şebinkarahisarspor forması armağan edilen Özbek kendisini karşılayanlara teşekkür etti. Okul imalinin akabinde ilçede talep üzerine diğer yatırımlar yapabileceğini açıklayan Özbek, “Bizler bu cins kazanımlarla örnek olmalıyız. Bir tane ben, bir tane bir öbür iş insanı ve başkaları de bunu örnek alarak bir yerlere bir şeyler yapacaklardır. Böylelikle ilçemize ve bölgemize katkı sağlamış oluruz” dedi.

‘Galatasaray Kulübü başkanlığına yine adaylığı düşünüyor musunuz?’ istikametindeki soruya Özbek, gülümseyerek, “Şebinkarahisar’ın suyu, ekmeği çok lezzetli. Biraz evvel yemek yedik. Çok hoş yemek hazırlanmıştı. Şebinkarahisar’ın şampiyonluğunu kutluyorum. Giresunspor da bu yıl çok yeterli uğraş etti” karşılığını verdi.

Gülsen Memnun AKYOL/ŞEBİNKARAHİSAR, (Giresun), (DHA)

ETİKETLER:
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.